GameSpot

S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chernobyl Gameplay Trailer | Xbox + Bethesda E3 2021S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chernobyl is a post apocalyptic horror FPS game that takes place in Ukraine. In this trailer, we got a glimpse of a group of stalkers around a campfire, and gameplay elements including avoiding dangerous evnironmental traps and horrifying enemies. It’s the sequel to…

Related Articles

46 Comments

 1. That intense bro-stare at the end is no joke. For some of these guys, the last time they ever see their friends is when they walk away from that campfire.

 2. Панове, а нікого не збентежило те, що ці малороси представили такий продукт на міжнародному рівні російською мовою? Навіть не англійською (про українську вже й геть мріяти), а саме російською. Хоча це український продукт, про подію, що відбулася на території України 🤔 Нагадаю, в нас вже 7 років триває війна, і це не тільки війна з летальною зброєю та смертю наших воїнів, а ще й культурна війна, бо більша частина світу й досі вважає Україну частиною росії, а такі "продукти", як ця гра, ще більше це підтверджують. Скільки ще ми будемо таке терпіти? Єдине що можемо зробити це не купувати цю гру, особливо якщо там всередині будуть рублі як у минулих частинах.

 3. Недавно придбав на стімі комплект з трьох частин сталкера і просто в захваті від української озвучки і цього:
  – У макітру!!!
  Я розумію, що команда розробників, мабуть в більшості російськомовна, як і на фронті, багато бійців теж. Але вони переходять на українську або намагаються а ви…
  Ви ж презентуєте продукт, який чекає весь світ і який, дуже сподіваюсь, буде класним. Невже так важко зробити цю презентацію якщо не українською, то принаймні англійською, щоби не плювати в душу українцям і зберегти паритет?

 4. "FPS game that takes place in Russia"? You call yourself "all about video games" channel after that? Try Google, it's a brand new feature that really helps figuring out where game takes place and where the developers are from.

 5. Якщо української не буде і всередині будуть рублі, то купувати не буду, буду можливо завантажувати піратку для огляду чи пройду на ютубі, бо якщо там щей будуть рублі як в минулих частинах, то це пряме підлизування, але мені для цього потрібно глянути на ютубі що там, по лору першої частини там Україна, 2012 рік, а туди всунули рублі… після 2014 такий трюк зі мною не пройде, особливо коли платити потрібно більше 60 баксів, це дуже велика сума для України, бо в ній навіть немає регіональних цін як на росії, тому якщо робите контент для росії, то нехай там і купують, підтримати своїх я б дуже хотів, але є принципи через які не можна переходити ні мені, ні вам, якщо хочете сидіти на 2 стільцях, то не називайтесь нашими, провалюйте на росію і робіть контент для них і під них, я особисто як фанат який був на сталкер фесті в Києві, в костюмі "свободи флектарн", а потім в ньому ж був на майдані 2013 де мені його зіпсували, а потім і на фронті, але не в повному спорядженні свободівця) тому я не хочу бачити таких косяків, бо занадто сильне розчарування було у вас ще у 2007 побачивши ці рублі… якщо вони будуть і у сталкері 2, то що ж, я чекав дарма і спонсорувати російський контент за дорожчою ціною не буду, а сталкер для мене буде просто перевернутою сторінкою в історії мого життя.

 6. Hey GameSpot, wtf?! russia attacked Ukraine and annexed its territory in 2014 and you have the stupidity to say that this game takes place in russia ?!? I understand if you live in a media bubble and have no clue about the raging war that's been going on for 7 years now, but this is simple Geography. Just open a map, it's not that difficult.

 7. What the fuck? Stalker is ukrainian game and it takes place also in Ukraine! There is nothing russian in it! The only russian thing is occupation of Crimean peninsula and few regions in the eastern part of Ukraine!

 8. How many people can hit rec. PC spec. for 60 fps for this game??? Maybe 0,002% of action game lovers with that procs and GPUs. Good luck developers…

 9. Multilayer and weapon skins. What a load of utter shit.
  And holy shit look at the recommded hardware to run this, 1080ti and ryzen 7
  All pre rendered cutscenes and they think people want to pre order without any real gameplay? People are dumb

  This is not stalker

Back to top button